ظرف گل

گل‌ها بهترین پیام آوران علاقه و توجه به عزیزان هستند و در شرایط گوناگون غم و شادی، لبخند را بر لبان شما می‌آورند. گل‌ها در شکل‌های مختلفی گل آرایی می‌شوند و برای مناسبت‌ها و بودجه‌های متفاوت، طرح‌های متعددی وجود دارد. ظرف گل، یکی از باشکوه ترین انواع آرایش برای گلهاست که ضمن زیبایی، شکوه خاصی دارد و هدیه ای بسیار لوکس است.

گل خوشه، ظرف گل های متنوع برای شما تدارک دیده است و شرایط فروش آنلاین سبد گل را فراهم کرده است و شما می‌توانید در هر زمانی آن را سفارش دهید. گل خوشه در شرایط مختلف در کنار شما خواهد بود.

چگونه از ظرف گل نگهداری کنیم؟

اگر ظرف گل هدیه گرفتید آن را در محل نسبتا خنک نگه‌داری کنید و آن‌ را در مقابل نور مستقیم خورشید یا لامپ های پر نور و جریان هوای خیلی گرم یا خیلی سرد قرار ندهید. گل‌های پژمرده یا خشک‌ شده را از باکس گل بیرون بیاورید تا باعث خراب شدن گل های سالم نشود.

چند مدل ظرف گل داریم؟

ظرف گل بر اساس نوع محصول به ظرف گل افتتاحیه، ظرف گل خواستگاری، خرید ظرف گل نامزدی، ظرف گل هدیه کاری، ظرف گل تولد، ظرف گل جشن، ظرف گل عشاق، ظرف گل قدم نو رسیده تقسیم میشوند.

برای چه مراسم‌هایی خرید ظرف گل مناسب است؟

سفارش سبد گل برای مراسماتی همچون مراسمات تبریک، افتتاحیه، خواستگاری، نامزدی، به عنوان هدیه تولد یا سالگرد ازدواج، عروسی، گل قدم نو رسیده، روز عشاق، فارغ التحصیلی، ترحیم و تسلیت و … انجام میشود.